Rozmiar czcionki:

Zmiana kontrastu:

Widok kompaktowy

Kontakt do Poradni Rodzinnej w Tomaszowie Lubelskim

Nasze działania adresujemy do całych Rodzin, Rodziców, Młodzieży, Dzieci, Wychowawców, Nauczycieli oraz do instytucji. Służymy bogatą ofertą profesjonalnych usług zdrowotnych. Specjalistyczna Poradnia Rodzinna współpracuje z oddziałami z wielu innych regionów.

Zapraszamy do korzystania z formularza kontaktowego

  Nasze oddziały

  Oddział w Jarczowie

  ul. Piłsudskiego 1;
  Jarczów 22-640

  Oddział w Krynicach

  ul. Krynice 83;
  Krynice 22-610

  Oddział w Podhorcach

  ul. Podhorce 155
  Tomaszów Lubelski 22-600

  Pasek Unijny - Dostepnosc plus

  „Poradnia Rodzinna” Biachow-Fus, Dolanowski, Krawczyk, Podoba sp. jawna jest Grantobiorca projektu pn. Dostępność Plus dla Zdrowia, który finansowany jest z Funduszy Europejskich. Nasza placówka otrzymała grant w wysokości 318 667,35 PLN na poprawę dostępności świadczeń dla osób ze szczególnymi potrzebami.
  Dzięki temu dofinansowaniu ta grupa naszych pacjentów będzie mogła: łatwiej dostać się do gabinetów lekarskich i zabiegowych, łatwiej poruszać się wewnątrz gabinetów lekarskich i po traktach komunikacyjnych, mieć ułatwiony dostęp do diagnostyki na wysokiej jakości sprzęcie medycznym, mieć zapewnione bezpieczne wykonywanie usług medycznych, bezpieczenie i w sanitarnych warunkach korzystać z toalety, mieć ułatwioną komunikację z personelem zarówno pod względem przekazu jak i architektonicznym, być objęta opieką przez personel świadomy ich szczególnych potrzeb.
  Więcej informacji o Funduszach Europejskich dla ochrony zdrowia dostępnych jest na stronie internetowej www.zdrowie.gov.pl.

  Pasek Unijny - Sfinansowano w ramach reakcji Uni na pandemię COVID-19

  Jesteśmy Grantobiorcą w projekcie pn.: „Wdrożenie e-usług w placówkach POZ i ich integracja z systemem e-zdrowia” („e-usługi POZ”), finansowanym z Funduszy Europejskich. Nasza placówka otrzymała Grant wysokości 158 700,00 zł na rozbudowę systemu gabinetowego oraz zakup sprzętu teleinformatycznego, które umożliwiają tworzenie i udostępnianie elektronicznej dokumentacji medycznej (EDM) oraz świadczenia e-usług. Projekt jest finansowany przez Unię Europejską w ramach pakietu REACT-EU, wspierającego przeciwdziałanie skutkom pandemii COVID-19.
  Realizatorem projektu jest Ministerstwo Zdrowia, a jego wartość wynosi 99 589 028,57 zł. Celem projektu jest wsparcie cyfryzacji placówek POZ w zakresie świadczenia e-usług, integracji z systemem e-zdrowia oraz usprawnienie udzielania świadczeń.
  Więcej informacji o projekcie na stronie: https://zdrowie.gov.pl/poiis/strona-1029-e_uslugi_poz.html .

  Creospace